Strefa salonu kosmetycznego

W branży, w której bezpieczeństwo i higiena mają ogromne znaczenie, marka Clinex oferuje kompleksowe rozwiązania. Nasze środki do dezynfekcji powierzchni i narzędzi w gabinetach kosmetycznych, medycyny estetycznej czy salonach manicure, pomogą Ci zapewnić bezpieczne i czyste środowisko dla swoich klientów. Wybierz Clinex i miej pewność, że Twój salon jest miejscem, gdzie klienci czują się komfortowo i bezpiecznie. 

Poręcze

Fronty

Krzesła

Włączniki

Cążki

Nożyczki

Pęsety

Obcinaki

Dezynfekcja narzędzi i powierzchni

Dezynfekcja w salonie kosmetycznym to podstawowy element zachowania bezpieczeństwa zabiegów. Dezynfekcja obejmuje narzędzia, również te przed procesem sterylizacji, oraz powierzchnie. W przypadku narzędzi, dezynfekcji podlegać będą między innymi pęsety, nożyczki, cążki czy małe powierzchnie urządzeń. W przypadku powierzchni możemy wyróżnić fotele, łóżka zabiegowe, leżanki, blaty, klamki. Sprawdź dedykowaną ofertę marki Clinex dla branży beauty. 

DEZOClinic

Szybka alkoholowa dezynfekcja narzędzi i powierzchni

Kiedy dbasz o higienę swojego salonu lub gabinetu, chcesz być pewien, że używasz produktu, który jest skuteczny i bezpieczny dla Ciebie, Twojego personelu i Twoich klientów. Clinex DEZOClinic to gotowy do użycia alkoholowy płyn przeznaczony do szybkiej dezynfekcji oraz czyszczenia sprzętu, powierzchni i narzędzi w obszarze Health & Beauty. *Posiada Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym. 

DEZOMed Koncentrat

Dezynfekcja przez zanurzenie

Odpowiednio zdezynfekowane narzędzia to podstawa, kiedy na pierwszym miejscu stawiasz bezpieczeństwo Twoich klientów. Clinex DEZOMed Koncentrat to koncentrat do przygotowania roztworu przeznaczony do dokładnej dezynfekcji oraz czyszczenia narzędzi kosmetycznych poprzez zanurzenie w wannie do dezynfekcji lub w myjce ultradźwiękowej. *Posiada Pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót produktem biobójczym. 

DEZOMed

Bezalkoholowa dezynfekcja i czyszczenie powierzchni 

Podczas gdy dążysz do utrzymania najwyższych standardów higieny w swoim salonie, potrzebujesz produktu, który jest zarówno silny, jak i delikatny dla czyszczonych powierzchni. Clinex DEZOMed to bezalkoholowy preparat dezynfekcyjno-czyszczący o szerokim zakresie działania. Nie zawierający aldehydów i fenoli, jest bezpieczny zarówno dla powierzchni, które ma dezynfekować, jak i dla osób go używających, zapewniając jednocześnie efektywne działanie. Bezalkoholowa formuła Clinex DEZOMED sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do utrzymania czystości i bezpieczeństwa w każdym profesjonalnym środowisku. 

Pakiety dla salonu kosmetycznego

Pakiet – Bezpieczna dezynfekcja MINI I

Zestaw do dezynfekcji powierzchni i narzędzi z certyfikatem. Szybka dezynfekcja + dezynfekcja poprzez zanurzenie. 

Pakiet – Bezpieczna dezynfekcja MINI II

Zestaw do dezynfekcji powierzchni i narzędzi z certyfikatem. Szybka dezynfekcja. 

Pakiet – Bezpieczna dezynfekcja MEDIUM

Zestaw do dezynfekcji powierzchni i narzędzi z certyfikatem. Szybka dezynfekcja + dezynfekcja poprzez zanurzenie 5L. 

Pakiet – Bezpieczna dezynfekcja LARGE

Zestaw do dezynfekcji powierzchni i narzędzi z certyfikatem. Szybka dezynfekcja 1L+5L 

Pakiet – Bezpieczna dezynfekcja MINI I i Czysty Salon + GRATIS Clinex Floral

Zestaw do dezynfekcji i bieżącego utrzymania czystości z certyfikatem dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich. 

Pakiet – Bezpieczna dezynfekcja MEDIUM i Czysty Salon + GRATIS Clinex Floral

Zestaw do dezynfekcji i bieżącego utrzymania czystości z certyfikatem dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich. 

Pakiet – Bezpieczna dezynfekcja MINI I i Czysty Salon + GRATIS Clinex Scent Sticks

Zestaw do dezynfekcji i bieżącego utrzymania czystości z certyfikatem dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich. 

Pakiet – Bezpieczna dezynfekcja MEDIUM i Czysty Salon + GRATIS Clinex Scent Sticks

Zestaw do dezynfekcji i bieżącego utrzymania czystości z certyfikatem dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich. 

Certyfikat dla Twojego salonu

Wygeneruj i pobierz, spersonalizowany certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo i higienę w Twoim salonie. Certyfikat to nie tylko potwierdzenie Twojej profesjonalności, ale także gwarancja dla Twoich klientów, że ich bezpieczeństwo i wygoda są dla Ciebie priorytetem. Skorzystaj teraz z możliwości wygenerowania certyfikatu i podkreśl wysoką jakość usług, które oferujesz w swoim salonie.